مرد آلفا

مرد آلفا

Analisa 0 88,981 2022.11.26 21:22
نر آلفا در دنیای مدرن مردان آلفا چه کسانی هستند و چگونه آنها را بشناسیم؟ آلفاها، بتاها و امگاهای مدرن
هنوز جامعه با اخلاق و اخلاق خود در مهار لجام گسیخته نقش داشته است. کیفیتی که یک آلفا بدون توجه به جنسیت آن را دوست دارد. عشوه گری و عشوه گری را قدر نمی دانند و نمی فهمند.
فقط اگر خودت آلفا هستی و ریس بازی درمیاری لطفا هرگز با مرد آلفا وارد رابطه نشو. تمیز دادن مردان آلفای واقعی از مردان آلفای ساختگی کار سختی نیست، کافیست... مرد آلفا می داند کیست ، ارزشهای او حاکم بر زندگی اوست. او از این ارزشها گمراه نمی شود ، در حقیقت او بر روی آنها پافشاری می کند. او می داند که هیچ چیز عالی بدون انجام کار سخت و داشتن یک هدف مشخص بدست نمی آید.
برای زنان، یک نشریه بسیار مفید که در آن نویسنده، یک روانشناس، آسیب پذیری یک مرد /الفا، آسیب پذیری او، تلاش های او برای برجسته شدن و موفقیت را نشان می دهد و وظیفه یک زن این است که در کنار او باشد. که در این موفقیت سهیم است و نمی ترسد که مردش یک مرد آلفا باشد، خودش در کنار او رشد می کند. البته این به این معنا نیست که این تیپ شخصیتی قابل تغییر نیست اما نوع تربیت فرزندان و چگونگی برخورد خانواده با آن ها در سال های اول زندگی نقش تعیین کننده ای برای آینده شخصیتی فرد خواهد داشت. از این روان شناسان تاکید دارند که خانواده‌ها در سال های ابتدایی زندگی فرزندان خود اهمیت دهند و برخورد مناسبی با آن ها داشته باشند. بدون شک می توان گفت که سال های اول زندگی فرد می تواند سوال های تعیین کننده‌ای برای آلفا و بتا بودن اشخاص در زمان بزرگسالی خواهد بود.
، محاسبات پوتین توسط یک دیدگاه سه بعدی یکپارچه و به هم پیوسته اداره می‌شود، که اولین مورد با ایده گسترش پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) و گسترش آن به سمت شرق به سمت مرزهای روسیه آغاز می‌شود. دومین مورد نیز گسترش اتحادیه اروپا و آخرین آن نیز تلاش غرب برای دستیابی به لیبرال دموکراسی بر اساس الگوی غربی در همه کشورهای اروپایی است. آنگاه خواننده خود بهتر می‌تواند اقدامات و حرکت‌های بعدی پوتین را درک کند. برخی منابع خبر از هک شدن روزانه ۳۰.۰۰۰ وبسایت می‌دهند! حملات اسپم، دریافت اطلاعات کاربران، تغییر و از کارانداختن سایت‌ها دائما درحال رخ دادن است. زنان تا وقتی به شما حس دارند که حس نیازشان به شما بیش از حس نیاز شما به آنها باشد.
مرد آلفا می‌داند که اینشتین نیست و همین یک محرک قدرتمند است که به او کمک می‌کند دانش بیشتری کسب کند. تیپ شخصیتی گاما را در آن گروهی از مردان می‌توان دید که به مسائل پیرامونشان توجه زیادی دارند. آن‌ها به‌شدت بر رفتار خود و تأثیری که بر دیگران می‌‌گذارند آگاه هستند، درنتیجه بسیار مراقبند که رفتارشان تأثیری منفی بر نزدیکانشان نگذارد.
اگر چیزی برخلاف منطق‌شان باشد، معمولا به آن عمل نمی‌کنند. آلفا متواضع است، اما آنجا که لازم است خودش را معتبر می‌داند. او هرگز، هرگز ایمان به خود را از دست نمی‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.
ویژگی مردان آلفا؛ بردبار اما عاری از ضعفشما مجبور هستید که در زندگی با برخی از چرندیات کنار بیایید. صبر و تحمل برای درک جایگاه شما در جهان ضروری است، چرا که پذیرفتن عقاید و ایده‌های مخالف را یاد می‌گیرید. مرد آلفا یا مرد برتر به چه مردی گفته می شود؟ افرادی که در بسیاری از صفات خوب بی همتا هستند و حرفی برای گفتن دارند و همیشه مورد توجه اطرافیان خود هستند.
به عنوان یک قاعده ، مرد آلفا دائماً با زیبایی هایی همراه است که قادر به غلبه بر ماچوی واقعی سکسی نیستند. خواهران عزیزم که با مردان خود یا بهتر بگوییم ما منتظر بهشت ​​خانوادگی هستند، آماده شوید. وقت آن است که در مورد اصول اولیه روابط با مردان منتخب صحبت کنیم. این امکان وجود دارد که او کسی را مجروح کند، اما شما باید این آزمایش را انجام دهید تا در تمام زندگی خود بدون توهم واقعاً خوشحال باشید.
تسلط و رهبریدر روابط - او می خواهد اطاعت کند، در برابر قدرت و قدرت خود تسلیم شود. تو این جلسه مفصل براتون راجع به اعتماد به نفس ، راه های بوجود آوردنش ، نشون دادنش ، اعمالش و … رو توضیح دادم. ‌اگر بخوایم مستقیم سراغ تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها بریم مثل اینه که بخواید توی پنت‌هاوسی زندگی کنید که توش پر از آشغال و قراضست. یادت باشه که اگر مثل بلانسبت یه گوسفند باشی این اتفاق می افته که اون حسابی بیخیال تو بشه.

Comments